ZTL TECH dabar yra Zintilon. Atnaujinome pavadinimą ir logotipą, kad galėtume pradėti iš naujo. Patikrink Dabar
įvairios pramonės šakos zintilone

Dažnai užduodami klausimai
klausimai

Viskas viename klausimai ir atsakymai

DUK

Vėlesnis metalo ėsdinimo apdorojimas yra svarbus žingsnis siekiant užtikrinti gaminio kokybę ir veikimą. Įprasti metalo ėsdinimo papildomo apdorojimo procesai, tokie kaip pasyvavimas
Poliravimas, šlifavimas.

Metalo ėsdinimas – tai metalo gamybos technologija, kurios metu cheminiais arba elektrocheminiais metodais pašalinama dalis medžiagos ant metalo paviršiaus, suformuojant raštus, tekstą ar specifines formas. Ši technologija tinka įvairioms metalinėms medžiagoms, įskaitant, bet neapsiribojant:

Nerūdijantis plienas: dėl atsparumo korozijai ir karščiui nerūdijantis plienas yra viena iš dažniausiai naudojamų metalo ėsdinimo medžiagų.

Varis: Varis ir jo lydiniai (pavyzdžiui, žalvaris) turi gerą elektros ir šilumos laidumą ir dažniausiai naudojami ėsdinant spausdintines plokštes ir kitus elektroninius gaminius.

Aliuminis: aliuminis ir jo lydiniai yra lengvi ir lengvai apdorojami, dažnai naudojami dekoratyviniams ėsdinimo ir pramonės reikmėms.

Geležis: Geležis yra vienas iš labiausiai paplitusių metalų ir gali būti naudojamas įvairių konstrukcijų dalių ir įrankių gamybai.

Nikelis: Nikelis turi gerą atsparumą korozijai ir atsparumą karščiui ir dažnai naudojamas korozijai atsparioms dalims gaminti.

Titanas: Titanas yra didelio stiprumo, mažo tankio metalas, dažnai naudojamas aviacijos ir medicinos srityse.

Cinkas: Cinkas turi gerą atsparumą korozijai ir dažnai naudojamas dengimui ir lydiniams.

Švinas: Švinas yra minkštas metalas, dažnai naudojamas radiacinės apsaugos medžiagose ir tam tikrose chemijos pramonės srityse.

Auksas, sidabras ir platina: Šie taurieji metalai dažnai naudojami ėsdinant papuošalų gamyboje ir tam tikrose specializuotose pramonės srityse.

Magnis: Magnis yra lengvas metalas, dažnai naudojamas kosmoso reikmėms.

Žinoma, mes pateiksime jums FAI pavyzdį prieš pradedant mažą / masinę gamybą.

Pirmiausia pasakykite mums savo dalių gamybos reikalavimus.
Antra, mes pateiksime jūsų dalių kainą greičiausią įmanomą laiką, atsižvelgdami į jūsų reikalavimus arba mūsų pateiktus pasiūlymus, kurie paprastai užtrunka per 24 valandas.
Trečia, turite patvirtinti prototipo projektą ir sumokėti užstatą už oficialų užsakymą. Tada organizuojame gamybą.
Galiausiai išsiunčiame prekes.

Paprastai siunčiame per DHL, UPS arba FedEx. Paprastai atvykimas į JAV užtrunka 2–5 dienas.

Žinoma, galime pasirašyti NDA prieš siųsdami mums savo brėžinius.

Turėsite pateikti pagrindinę informaciją, pvz., 2D arba 3D brėžinius, informaciją apie sąskaitas faktūras, medžiagas, kiekius, apdailos ir tolerancijos informaciją.

Turite pateikti trečiųjų šalių projektavimo įmonių tinkintų dalių brėžinio informaciją. O piešinių projektavimo paslaugų nesiūlome.

Taip, jums tereikia sumokėti už prototipą.

Priimame prototipų ir mažos apimties užsakymus. MOQ: 1 vnt.

Mūsų maksimalus CNC apdirbimo dalių dydis yra 1500 mm x 800 mm x 800 mm.

Mūsų CNC apdirbimo standartinės tolerancijos svyruoja nuo pliuso arba minuso 0.01 mm.

CNC apdirbimo kainą lemia medžiaga, apdirbimo sąnaudos, darbo sąnaudos, įrankiai ir paviršiaus apdaila. Nedvejodami susisiekite su mumis dėl greitos kainos pasiūlymo.

Zintilon turi vertikalias CNC frezavimo stakles, horizontalias CNC frezavimo stakles ir kelių ašių CNC frezavimo stakles. Vertikalios CNC frezos yra ekonomiškos ir turi platų pritaikymo spektrą. Horizontalios CNC frezos naudojamos gaminių grioveliams ir plyšiams pjaustyti ir puikiai tinka pjaustyti ruošinius su krumpliaračiu. Kelių ašių CNC frezos yra CNC frezos, kurios gali veikti daugiau nei keturiomis ašimis, todėl galima gaminti sudėtingesnes ir tikslesnes dalis.

CNC frezavimas tinka sudėtingų formų, plokštumų ir netaisyklingų paviršių dalių, tokių kaip grioveliai, krumpliaračiai, sriegiai ir specialūs liejiniai paviršiai, skirti štampams ir formoms, apdirbimui.

CNC frezavimo staklės yra suderinamos su daugybe medžiagų, įskaitant metalus, plastikus ir kompozitus. Dažniausiai naudojami metalai, tokie kaip žalvaris, titanas, aliuminis arba plienas, ir plastikai, tokie kaip PVC, ABS, polikarbonatas ir polipropilenas.

Ruošinius, kurių suspaudimo skersmuo ne didesnis kaip 260 mm, galima apdirbti CNC tekinimo staklėmis.

CNC tekinimas tinkamas apdirbti detales su cilindriniu arba kūginiu paviršiumi, pavyzdžiui, velenus, įvores ir įvores.

Pagrindinis skirtumas tarp CNC tekinimo ir CNC frezavimo yra jų apdirbimo procesai. Tekinimo operacijos atliekamos fiksuojant pjovimo įrankį ir sukant ruošinį, kuriuo galima apdirbti gręžimo, sriegimo ir rėžimo operacijas. Frezavimo operacijos atliekamos stacionariu ruošiniu ir besisukančiu pjovimo įrankiu, apdirbant plokščius paviršius, griovelius, krumpliaračius, spiralinius paviršius ir įvairius lenktus paviršius.

5 ašių apdirbimas suteikia didesnį tikslumą ir tikslumą, efektyvumą ir patikimumą apdirbant sudėtingesnius ar detalesnius komponentus. Taigi, kai reikia gaminti sudėtingas detales su nedideliais nuokrypiais, rinkitės 5 ašių apdirbimą.

Didžiausias mūsų 5 ašių CNC apdirbimo dalių dydis yra 1200*H1000 mm.

CNC apdirbimo kainą lemia medžiaga, apdirbimo sąnaudos, darbo sąnaudos, įrankiai ir paviršiaus apdaila. Nedvejodami susisiekite su mumis dėl greitos kainos pasiūlymo.

Mūsų vielos EDM apdirbimo tolerancijos yra tokios mažos kaip ±0.0004 (0.01 mm).

Vielos EDM daugiausia naudojamas visų rūšių sudėtingų formų ir tikslių ruošinių apdorojimui. Pavyzdžiui, vielos EDM gali apdoroti išgaubtą štampą, įgaubtą štampą, išgaubtą įgaubtą štampą, fiksuotą plokštę, iškrovimo plokštę, formavimo įrankį, mėginio plokštę, smulkias skylutes ir griovelius, siaurus plyšius, savavališkas kreives ir pan.

Vielos EDM apdirbimas reikalauja, kad apdorota medžiaga būtų laidži elektrai ir neįmanoma apdirbti nemetalinių laidžių medžiagų. Be to, lėtas efektyvumas ir ribotas pjūvio dydis turi įtakos didelės apimties gamybai.

Metalo lakštų pagamintų detalių tolerancijos diapazonas yra ±0.2-0.3 mm.

K koeficientas yra lakštinio metalo neutralaus sluoksnio padėties storio (t) ir bendro lakštinio metalo detalės medžiagos storio (T) santykis, ty: K = t / T . Standartinis skaičiavimo metodas: Medžiagos storis (t) * 1.66.

Lakštinio metalo gamybos projekto kaina priklauso nuo dizaino, gamybos, medžiagų ir apdailos.

Mūsų lazerinio pjovimo procesas yra taikomas įvairioms medžiagoms, įskaitant aliuminį, plieną, nerūdijantį plieną, varį, titaną ir daugelį kitų metalinių medžiagų, taip pat plastikų ir kitų nemetalų.

Paprastai tai lemia medžiagos dydis ir storis. Zintilon pasižymi tvirtomis lazerinio pjovimo galimybėmis greitai, efektyviai ir ekonomiškai.

„Zintilon“ siūlo platų metalo lenkimo technologijų, tokių kaip V formos lenkimas, U formos lenkimas, žingsninis lenkimas, ritininis lenkimas ir rotacinis lenkimas.

Kai kurios įprastos metalo lenkimui naudojamos medžiagos yra plienas, nerūdijantis plienas, titanas, aliuminis ir varis.

Greitasis prototipų kūrimas paprastai naudojamas dviem pagrindiniais scenarijais. Pirma, greitas prototipų kūrimas yra geriausias pasirinkimas, kai reikia išbandyti gaminį arba įvertinti gaminio riziką. Antra, greitas prototipų kūrimas yra pigesnis nei prototipų kūrimas, todėl taip pat galite pasirinkti greitąjį prototipą, kai produkto kūrimo išlaidos yra per didelės.

Tai lemia medžiaga, konstrukcijos sudėtingumas ir kt. Zintilon turi galingas gamybos galimybes, kad užtikrintų greitesnį pristatymo laiką naudojant pažangiausią gamybos įrangą, pvz., 8 5 ašių hermle CNC apdirbimo centro rinkinius, CNC tekinimo staklių įrangą.

Greitasis prototipų kūrimas yra nauja technologija, pagrįsta medžiagų krovimo metodu. Jis apjungia mechaninę inžineriją, CAD, atvirkštinės inžinerijos technologiją, sluoksniuotos gamybos technologiją, CNC technologiją, medžiagų mokslą ir lazerių technologijas. Tačiau iš tikrųjų 3D spausdinimas yra technologija, kuri naudoja priedų gamybą gaminiams kurti, o tai yra tik greitojo prototipų kūrimo šaka ir gali būti tik dalis greitojo prototipų kūrimo technikos.

Yra keletas dalykų, dėl kurių mūsų nedidelės apimties gamybos paslaugos yra unikalios. Pirma, mes siūlome platų paslaugų spektrą, įskaitant CNC apdirbimą, liejimą, lakštinio metalo gamybą ir apdailą, kad klientams pateiktume visapusiškus prototipų kūrimo ir naujų produktų pristatymo sprendimus. Be to, mes nereikalaujame minimalių užsakymų kiekių ar minimalių sumų doleriais ir pateiksime jums greitas, tikslias kainas.

Mūsų nedidelės apimties gamybos paslauga teikiama iš daugiau nei 50 medžiagų, tokių kaip aliuminis, nerūdijantis plienas ir titanas.

Mes taikome griežtus kokybės kontrolės standartus, kad užtikrintume mažos apimties produkcijos kokybę. Pirmiausia patikriname gaunamas medžiagas, kad užtikrintume medžiagų kokybę. Antra, mes tikriname ir išbandome gamybos procesą, siekdami užtikrinti, kad gautumėte kokybiškas dalis, viršijančias lūkesčius. Trečia, galime pateikti visų medžiagų atitikties sertifikatus.

Pagrindiniai metalai, dažniausiai naudojami liejimui, yra cinkas, varis, aliuminis, magnio lydiniai.

Nesvarbu, ar tai liejimas karštoje kameroje, ar liejimas šaltoje kameroje, standartinis procesas apima išlydyto metalo įpurškimą į formą esant aukštam slėgiui. Toliau pateikiami sudėtingo liejimo spaudimo proceso etapai:
1 veiksmas: tvirtinimas. Prieš tai formą reikia išvalyti, kad būtų pašalinti visi teršalai, ir sutepti, kad būtų geriau įpurškiamas ir pašalinamas sukietėjęs produktas. Po to forma suspaudžiama ir uždaroma aukštu slėgiu.
2 veiksmas: injekcija. Įpurškiamas metalas išlydomas ir supilamas į degimo kamerą. Tada metalas įpurškiamas į formą esant aukštam slėgiui, kurį sukuria hidraulinė sistema.
3 žingsnis: aušinimas. Sukietėjusios medžiagos forma bus panaši į formos dizainą.
4 žingsnis: išmetimas. Atlaisvinus formą, išstūmimo mechanizmas išstumia kietą liejinį iš formos. Prieš išstumiant galutinį produktą užtikrinamas tinkamas sukietėjimas.
5 žingsnis: dekoravimas. Tai apima metalo pertekliaus pašalinimą iš gatavų vartų ir bėgių. Apipjaustymas gali būti atliekamas naudojant pjovimo štampus, pjūklą ar kitas procedūras.

Užuot daugiausia pagaminti iš geležies, liejiniai paprastai gaminami iš tokių medžiagų kaip cinkas, varis, aliuminis ir magnis, todėl dalys yra atsparios korozijai ir mažiau linkusios rūdyti. Tačiau jei dalys netinkamai laikomos ilgą laiką, jos gali rūdyti.
Sukurkime ką nors puikaus kartu